KONST / Litografier / Färglitografi 13658238
nr 1365 8238
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, "Friluftsmålaren". Signerad, ej numrerad, motivet: 42x44 cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:43:12
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow